FB
Kosmetologia

Masaże

Masaż klasyczny twarzy, szyi i dekoltu

Wykonywany zgodnie z przebiegiem mięśni, naczyń limfatycznych i krwionośnych od ich obwodu do serca. Do podstawowych ruchów masażu należy głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie i wibracja. Masaż działa bezpośrednio na tkanki powodując pobudzenie krążenia, dotlenienie, usunięcie produktów przemiany materii oraz delikatne złuszczanie naskórka. Wzmacnia elastyczność skóry i mięśni – przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Pośrednio oddziałuje na centralny układ nerwowy.

Drenaż limfatyczny manualny twarzy, szyi i dekoltu

Przyjemny i skuteczny zabieg, podczas którego delikatnymi, powolnymi ruchami masuje się okolicę od obojczyków do czubka głowy. Pomaga pozbyć się problemów z zatokami, opuchlizny oczu i innych części twarzy. Poprawia kondycję skóry, zwiększa wchłanianie substancji odżywczych i leczniczych zawartych w stosowanych kosmetykach.

Masaż metodą Jacquet’a

Intensywny trening tkanki łącznej. Polega na stosowaniu technik ugniatania, uciskania i wyciskania. Efektem jest opróżnienie zawartości gruczołów łojowych i pobudzenie mikrokrążenia. Skierowany do skór tłustych, dojrzałych, niedotlenionych.

Masaż klasyczny pleców

Masaż klasyczny pleców

Mikromasaż IONTO SKIN® REGULATOR

Mikromasaż jest unikalną technologią oferowaną za pomocą Ionto SKIN® Regulator’a. Jego efektywność opiera się na pulsacyjnym polu elektrycznym wytwarzanym pomiędzy rękami kosmetologa a skórą klientki.

Ionto SKIN® Regulator pracuje w zakresie częstotliwości od 5 Hz do 50 Hz, co pozawala na głęboki masaż tkankowy. Efektywność mikromasażu zależy od wybranej częstotliwości i intensywności, które kosmetolog dobiera odpowiednio do kondycji skóry i obszaru poddanemu zabiegowi.

Wskazania do zabiegu:

Adres salonu

ul. Sejneńska 15


16-400 Suwałki

Kontakt

87 566 63 81


salon@skincareclinic.pl

© 2014 SkinCare Clinic Polityka prywatności

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna