FB
Medycyna estetyczna

Mesohyal® mesoestetic

Mesohyal™ to gama wyrobów medycznych do mezoterapii posiadająca certyfikaty CE.

Mezoterapia to technika medyczna polegająca na wprowadzaniu substancji czynnych w skórę poprzez liczne nakłucia. Efekty uzyskuje się dzięki połączeniu fizycznej stymulacji skóry przez igłę oraz działanie w skórze koktajlu substancji czynnych.

Mezoterapia jest wykorzystywana w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Metodę stosuje się w leczeniu cellulitu i rozstępów, a także w kuracjach ujędrniających, nawilżających i odmładzających. Przynosi znaczące rezultaty w profilaktyce łysienia.

Mesohyal® mesoestetic Kwas hialuronowy, który jest podstawowym składnikiem skóry, jest także sercem całej linii mesohyal™ i jej głównym składnikiem aktywnym. Występuje w nieusieciowanej formie. Produkt nie jest pochodzenia zwierzęcego.

Produkty gamy mesohyal ™ zawierają kwas hialuronowy w połaczeniu z różnymi substancjami aktywnymi takimi jak: witaminy, koenzymy i aminokwasy, itp. które są dobrze tolerowane, doskonale wchłaniają się i integrują w skórze właściwiej. Dostarczanie tych substancji wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, przywracając gęstość skórze.

Rekomenduje się wykonanie od 5 do 10 zabiegów w serii, z częstotliwością jeden zabieg co 2 tygodnie.
Faza podtrzymująca: co 6-8 miesięcy zabieg podtrzymujący efekty terapii.

Adres salonu

ul. Sejneńska 15


16-400 Suwałki

Kontakt

87 566 63 81


salon@skincareclinic.pl

© 2014 SkinCare Clinic Polityka prywatności

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna