FB

Plexr® Plus - blefaroplastyka powiek bez operacji

Plexr® Plus

JEDYNE ORYGINALNE URZĄDZENIE NA RYNKU

TECHNOLOGIA MA ZNACZENIE

PLEXR® (plazma EXeResis) to uniklna technologia generowania mikrowiązki plazmy. Naukowcy z Uniwersytetu Medycznego w Rzymie od 2005 roku rozpoczęli prace nad rozwijaniem technologii generatora mikrowiązki plazmy i jego zastosowaniu w nieoperacynej blefaroplastyce powiek oraz leczeniu zmarszczek wynikających z wiotkości skóry w różnych jej obszarach.

DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Plexr® Plus Najważniejszym aspektem bezpieczeństwa stosowania mikrowiązki plazmy, stosowanej w medycynie estetycznej, jest źródło energii, które ją generuje. Inżynierowie biomedyczni z GMV opracowali takie źródło energii, chronione dwoma międzynarodowymi patentami, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta oraz operatora podczas wykonywania zabiegu. Nie jest to również ani elektrofulguracja, ani radiofrekwencja, które są wykorzystywane jako źródło powstawania plazmy w innych tego typu urządzeniach.

PONAD 10 LAT BADAŃ KLINICZNYCH

Kluczem jest tu działanie specyficznymi częstotliwościami prądu dla wywołania plazmy, które są opatentowane przez firmę GMV i strzeżone międzynarodowym patentem.
Jest to niezwykle ważny krok w rozwoju tego typu technologii i stanowi ważny aspekt bezpieczeństwa terapii u pacjentów, którzy nie mogą być poddawani zabiegom z zastosowaniem urządzeń, powodujących przepływ prądu w głąb ich ciała.
Jest to również niezwykle istotne w operowaniu tego typu urządzeniami w okolicy oka, głównie ze względu na możliwość uszkodzenia nerwów.
W okolicy oka nigdy nie powinno się pracować urządzeniami powodującymi przepływ energii elektrycznej, która wnika w głąb ciała pacjenta!
Można to w prosty sposób zróżnicować wizualnie: Plexr® emituje plazmę w kolorze białym, inne tego typu urządzenia emitują plazmę w kolorze niebieskim co świadczy o przepływie prądu w kierunku ciała pacjenta.

KOMFORT ZABIEGU

W przeciwieństwie do innych technik zastosowana w Plexr® Plus plazma nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej naskórka. Plexr® Plus nie powoduje krwawienia i nekrozy otaczających tkanek. Dzięki temu Plexr® Plus nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności – makijaż wystarczy aby w czasie 5 dniowego czasu gojenia zakryć miejsca poddane zabiegowi.

DLACZEGO PLEXR®Plus?
 • PLEXR® Plus to ponad 800 000 zadowolonych pacjentów w 55 krajach na całym świecie
 • PLEXR® Plus to badania kliniczne potwierdzające jego mechanizm działania, skuteczność i bezpieczeństwo
 • PLEXR® Plus to ponad 10 lat obserwacji na rynku medycyny estetycznej
 • PLEXR® Plus to 2 międzynarodowe patenty na działanie plazmy, bez przepływu prądu przez ciało pacjenta
 • PLEXR® Plus to najchętniej wybierane urządzenie medyczne DZIAŁAJĄCE NA ZASADZIE PLAZMY przez polskich lekarzy medycyny estetycznej
 • PLEXR® Plus jest urządzeniem medycznym klasy II B o numerze CE 0051

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT TERAPII?

Ponad 5 lat badań klinicznych i obserwacji tysięcy pacjentów wykazało, że dzięki zastosowaniu tej nieablacyjnej techniki, możemy uzyskać pożądane napięcie skóry w okolicy oka i w konsekwencji wyeliminować fałdy skóry i zmarszczki mimiczne.
Typowa procedura trwa mniej niż 20 minut, a punkty sublimacji o średnicy ok. 0,5 mm utrzymują się od 4 do 7 dni.
W leczeniu opadających powiek należy wykonać od 1 do 3 zabiegów w odstępach 40 dni (w zależności od stopnia zaawansowania problemu).
W przypadku usuwania zmian skórnych wystarcza pojedynczy zabieg.

Badania kliniczne i obserwacje pacjentów poddanych zabiegowi PLEXR® Plus wskazują, że efekt terapeutyczny utrzymuje się od 2 do 4 lat.

PLEXR® Plus TO NIE TYLKO BLEFAROPLASTYKA POWIEK

Głównym wskazaniem dla Plexr® Plus jest lifting okolicy oka – nieinwazyjna blefaroplastyka górnej i dolnej powieki
Pozostałe wskazania dla Plexr® Plus to:
 • lifting dolnej części twarzy
 • lifting ciała: łokcie, kolana
 • leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza)
 • usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień
 • ginekologia estetyczna
 • usuwanie zmian skórnych, takich jak: kępki żółte, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, rogowacenie słoneczne, kurzajki
 • leczenie blizn i rozstępów
 • usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego
 • bio-stymulacja

Adres salonu

ul. Sejneńska 15


16-400 Suwałki

Kontakt

87 566 63 81


salon@skincareclinic.pl

© 2014 SkinCare Clinic Polityka prywatności

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna