FB

VECTUS™ - Laserowe usuwanie owłosienia

Laser VECTUS™

Innowacyjna technologia przeznaczona do trwałego usuwania owłosienia.

Laser VECTUS™ Gabinet, w którym właśnie się znajdujesz należy do elitarnej grupy kilkuset miejsc na świecie, w których wykonywane są zabiegi trwałego usuwania owłosienia przy wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera diodowego VECTUS™.

VECTUS™ gwarantuje:
  • Skuteczne zabiegi
  • Krótki czas zabiegów
  • Bezpieczeństwo i komfort
  • 100% satysfakcji pacjenta
VECTUS™ to produkt amerykańskiej firmy Palomar, która stworzyła pierwszą na świecie technologię laserowego usuwania owłosienia, do dziś chronioną patentem. VECTUS™ jest owocem trwających kilkanaście lat doświadczeń i badań nad udoskonaleniem systemu lasera diodowego. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności, bezpieczeństwie i komforcie pacjenta.

Komputerowa diagnoza
VECTUS™, jako jedyny laser na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze - Skintel™. Urządzenie rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i za pomocą WiFi przesyła je do systemu komputerowego w laserze. Dane te są analizowane i na ich podstawie dobierane są spersonalizowane, optymalne parametry zabiegu. Pozwala to na zastosowanie wyższej energii, zwiększającej skuteczność zabiegi, bez ryzyka poparzenia. Zabieg jest bezpieczny, a skuteczność potwierdzoena jest badaniami klinicznymi.

Adres salonu

ul. Sejneńska 15


16-400 Suwałki

Kontakt

87 566 63 81


salon@skincareclinic.pl

© 2014 SkinCare Clinic Polityka prywatności

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna

DRE STUDIO Agencja kreatywna